Közösség

Vélemény:

 

64 X - A rendszerből törölve

(2018)

X - A rendszerből törölve

 
TheJoker   2019.05.16 09:34
0

Kíváncsian ültem neki a filmnek,hiszen az első kritikák dícsérőek voltak. A rendező a megszokott tagokkal dolgozott,itt volt a mai magyar sorozatok jó néhány arca. Maga a kezdés még nem is volt rossz,olyan Eredet hangulata volt.Ekkor még bizakodtam. Aztán ahogy telt az idő,nem tudtam szabadulni attól az érzéstől mennyire idegesítő a rendőrnő karaktere. Oké,hogy családi tragédián van túl,de az állandó lihegése,depressziója,tétlensége már nagyon zavaró volt. Ilyen például az a jelenet mikor a raktárban csak áll és nem csinál semmit miközben a gyanúsított ott áll és a társára is rátámad. Kulka János is csak töltelék a filmben,igazából teljesen jelentéktelen. Ami szintén negatívum az az operatőri munka. Ugyanazok a színek mint az Alvilágnál,de ez még nem is lenne baj. De a város állandó fejjel lefelé mutogatása egy idő után már zavart. Olyan ez mikor egy poént elsütsz egy filmben és mivel úgy gondolod ez jó,beteszed még 8-10-szer. Másodjára még lehet jó,de hatodjára már unalmas.A zene és a hangok nekem nem jöttek be,volt aki ez dícsérte.A történet is romlott ahogy haladt előre,néhány kérdés nálam nyitva maradt mikor véget ért a film. Azt gondolom van lehetőség a rendezőben,de ez a mozi most nem lett az igazi.