Közösség

Vélemény:

 

80 Rocketman

(2019)

Másra számítottam, picit csalódtam

 
Hámori Balázs   2020.10.07 21:09
1

A Bohém Rapszódia nekem nagyon tetszett bár az se volt annyira mély amennyire lehetett volna vagy talán kellett volna lennie. A Rocketman nekem azért nem tetszett mert én sose szerettem a Mamma Mia féle musical történet vezetést. Számomra ez megöli a filmet. Meg persze az hogy Elton John történetesen még életben van nagyon látszott a filmen még a korábban említett Bohém Rapszódiába Freddie Mercury érthető módon már nem tudott beleszólni. Egyszerű Elton "közreműködése" erős túlzásokat eredményezett. Persze elismerésem amiért így vállalta a múltjának a sötét részeit is, de szerintem ennek a filmnek is jobban állt volna egy Bohém Rapszódia féle megvalósítás nem ez a musical féle. Ettől függetlenül Taron Egerton nagyot alakított, és amennyire tudom és hallottam is egész jól tud énekelni. Picit azért megbántam hogy moziban néztem meg, mivel nem erre számítottam. Azt tudtam hogy páran most fel akarnak ülni a Bohém Rapszódia sikerére amit meg is értek nincs ezzel baj, sőt örültem is neki, csak nem így. Persze ettől függetlenül jó a film, nem kívánom vitatni az érdemeit, ez csak és kizárólag az én véleményem és mielőtt bárkibe megfordulna hogy nem szeretem Elton-t és ezért nem tetszett azt had javítsam ki, igenis szeretem őt is ahogy a dalait is. Szóval ahogy mondtam nem ez a gond csak én nem szeretem a Mamma Mia féle történet vezetést.