Neruda postása

Neruda postása

Il postino
Videók

A Neruda postása című romantikus filmdráma főhőse egy fiatal olasz postássegéd, aki azt a feladatot kapja, hogy kézbesítse a híres költő, Pablo Neruda leveleit. A két férfi szép lassan összebarátkozik és a költő még udvarolni is megtanítja a postást, hogy az elnyerje álmai asszonyának… Több

Ország: Franciaország, Belgium, Olaszország
Premier (HU): 1995.10.19.

2018.12.02 Marcsitesója

Il potino del Mar

Zseniális, de kétséget kizáróan megfelelő hangulat szükségeltetetik. Neruda rajongóknak köteolező, egyébként nehéz elfelejteni. Nem lehet lepontozni, Sorry.

2017.10.14 doobie

Mondanám, hogy ez az a fajta tipikus művészfilm, ami nem igazán szól semmiről sem, de atyaég, annyira jól megírt sztori, hogy bárcsak minden napra jutna egy ilyen film. Ez persze kicsit tulzás. Minden esetre, szerintem ez egy nagyon atmoszférikus film, még ha a cselekmény nem is annyira pörgős. Ajánlom mindenkinek!

2018.07.08 bart

Nem igazán értem ezt a filmet, nem nagyon tudtam élvezni, nekem egy kicsit uncsi volt, de azért voltak jobban megírt pillanatai. :/

A filmet Szicília szigetén és Nápoly városában forgatták.Szerző: dulkap

Massimo Troisi és a producer, Mario Cecchi Gori is posztumusz Oscar-díj jelölést kaptak a filmen végzett munkájukért.Szerző: dulkap

A filmet 11 héten át forgatták és egyedül a húsvéti ünnepek miatt álltak le egy rövid időre.Szerző: dulkap

A filmet New Yorkban majdnem két éven át vetítették a mozik, még azután is látható volt szélesvásznon, hogy megjelent videokazettán és a kábeltelevíziók is bemutatták.Szerző: dulkap

(2018. 09. 21.)
Gyönyörűen fényképezett romantikus dramedy, felejthetetlen színészi alakításokkal, jó beleveszni ebbe a sallangoktól mentes, szívzsongító sztoriba Több