Közösség

Vélemény:

 

44 Pánik élő adásban

(2021)

Irl (Pánik élő adásban)

 
Caravaggio1978   2022.04.10 21:57
0

Úgy látom, túl sokan nem látták... Ajánlom is, nem kívánom ezt a szenvedést senkinek. Egész jól kezdődött, de igazándiból a legelső esemény, ami a film alapsztorija lett volna, elveszik, nem értettem az elején a megölt nőt, nem kapcsolódik semmihez... Az egész filmben emlegetnek egy kutya-sorozatgyilkost, fogalmam sincs pontosan miért (nem találtam kapcsolatot az események és a kutyák közt). Magát a film értelmét senki se keresse, bár a végén próbálják a szereplők tisztázni a dolgokat, ez abszolút nem sikerül. Összegezve: van egy film, egy történet, ami elkezdődik, de valahol elvész, de ezt szerintem a rendezők is elfelejtették a nagy zűrzavarban. A történet értelme teljesen megsemmisül a film végére, fogalmam sincs, hogy mi ez az egész, jó-jó, persze értem én nagyjából, de rengeteg dologra nincs magyarázat, a filmben történnek dolgok, de nem értjük, miért. Nem hosszítom a dolgot, horrornak nem horror, semmi köze hozzá, egy idegesítő, értelmetlen, nagyon-nagyon amatőr, gagyi alkotást láthatunk. U.i.: Aki véletlenül megnézte, mesélje már el, hogy az injekciókban mik voltak?

 
zsena 2022.04.12 00:26
0
A felhasználó kitörölte a hozzászólását.
 
zsena 2022.04.12 00:41
1

Szia, neked válaszoltam. Csak új hozzászólásként. Mert bénázok. :D Üdv!