Közösség

Vélemény:

 

68 Kémecském

(2020)

A hibákon kívül tök jó!

 
Ratroson   2020.12.05 16:33
0

Nagyjából csak Dave Bautista miatt néztem meg. Nem döntöttem rosszul, hogy megnéztem, mert egy egész nézhető családi vígjátékra sikerült a Kémecském. A poénok nem túl nehezek, de nem fejthetőek annyira. A verekedések, a robbanások is nagyon jól meglettek csinálva. Hogy ne dícsérjem túlságosan ezt a filmet, azt mondom, hogy nem a világ legjobb filmje. Kb. kétszer-háromszor lehet megnézni ezt a filmet. Eléggé lekötött, az akciójelenetek sem voltak annyira rosszak, sőt, tök jók voltak. A lány is JJ (aki hát ugye a főszereplője ennek a filmnek) mellett jófejnek tűnt, JJ párszor megnézte ugye. Dave Bautista most is elég nagyot alakított. Sophie (ugye ő is főszereplőnek tekinthető, mert hát ugye mindig ott van a kémmel, JJ-vel) sem alakított kicsit, pedig azt a női színészt nem ismerem. Annak ellenére, hogy a filmnek volt pár hibája, nincs benne káromkodás, az akciót sem tolták a producerek túl, poénokból sem raktak túl-túl sokat. Tökre nézhető darab lett, és ennek persze örülök, nem is kicsit. Dave Bautista nem a legjobb színész, ezért elnézem, hogy a filmnek voltak hibái, bár semmilyen film nem hibátlan. Ajánlom ezt a filmet a hibák ellenére. Tényleg. Nem bánjátok meg, ha megnézitek legalább egyszer. :)