Kémecském

Félix   2020. 11. 20.

Dave Bautista és az elég gyengére sikerült alakítása

Az előzetes alapján már számítottam rá, milyen filmet fogok kapni; egy akció-vígjátékot. Erre egy nem túl konkrét történettel rendelkező akármit kapok. A poénok sem sültek el annyira jól. Nem vagyok valami nagy Dave Bautista rajongó. Ezen az alkotásán sem voltam elájulva. Konkrétan szerintem nem is Dave Bautista kellett legyen a főszereplő. Legszívesebben Gerald Buttlertre bíztam volna ezt a szerepet. A kis csaj szimpatikus volt. Róla, hát nem lehet sok mindent mondani. A verekedős jelenetek rendben voltak, de szerintem voltak hibái ennek a filmnek. A cím se valami világhírű, Kémecském... Pedig szeretem az ilyen kémes filmeket, de a Kém a szomszédbanhoz képest ez egy nagy bénaság. A titkosügynökös filmek nagy rajongó vagyok, de ez a film nem maradandó. Mindössze 75%-ra tudom ezt a filmet értékelni.

indingo   2020. 10. 03.

Már egy kicsit unalmas, hogy a titkosszolgálat emberei egyszerűen bénák. Még egy gyerek is leleplezi őket. A történet sem valami újszerű, közepes film.

VvV   2020. 09. 20.

Nem volt ez olyan rossz. A zenék kifejezetten jók voltak és néhány jelenet is szórakoztató volt. A történetnek voltak hibái, de elnéztem neki.

Bedecs.hu   2020. 09. 28.

Egyszer nézős...

Nem olyan borzasztóan rossz, de az egész film alatt az volt az érzésem, hogy majdnem ugyanezt a filmet mintha láttam volna már.

hp   2020. 11. 15.

Afféle ártalmatlan, de nem is éppenséggel emlékezetes vígjáték. Kristen Schaal magasan viszi a prímet, de ahol ő felbukkan, ott általában működnek is a dolgok, és a Kémecskémmel is nagyjából ez volt a helyzet. Bautista hozza a kemény figurát, ami tes... több»

HETEDIK   2020. 03. 15.

Ez a film annyira vicces, mint egy gyökérkezelés. Szánalmas vergődés és kliséhegyek, Bautista is csak szenved bugyuta szerepében. Peter Segalnak vannak jó és kritikán aluli filmjei, ez egyértelműen az utóbbi...

stevepisti   2020. 10. 04.

Nem igazán tudok mást írni, mint amit az előttem véleményezők. Sablonos, klisésztori, mintha már láttam volna hasonlót kategória. De ne vegye el senkinek a kedvét, laza kis vígjátéknak elmegy.

Ken Jeong
Greg Bryk
Ken Jeong
Nicola Correia-Damude
Dave Bautista

Bár a Sophie-t alakító Chloe Coleman fiatal kora ellenére már közel két tucat tévésorozatban tűnt fel, a Kémecském az első, országosan és nemzetközileg is forgalmazott mozifilmje.

Ez Dave Bautista és Ken Jeong második közös filmje a Bosszúállók: Végjáték után.

A film forgatása 2018. október 15. és november 30. között zajlott Torontóban, Kanadában.

A Kémecském főszereplője, Dave Bautista producerként is kivette a részét a munkálatokból.

A Kémecskémet alapvetően pozitívan fogadták a kritikusok. A film jelenleg 67 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon (2020. február).