Közösség

Vélemény:

 

67 Aquaman és az elveszett királyság

(2023)

Aquaman és az elveszett forgatókönyv

 
Bafam   2024.01.28 05:31
1

Óriási káosz lett ez a film, mely keveréke a Disneylandnek, a Mátrix-trilógiának, A Gyűrűk Urának, a Szárnyas fejvadásznak, a Terminátornak, a Rambónak, és még sorolhatnám napestig. Mindenből átvett egy kicsit, jól összegyúrta, és a forgatókönyvet kif*sta annak az agya, aki ezt a forgatókönyvet megalkotta. Egyébként az első Aquaman-film viccesen nevetségesre sikeredett, de azért lehetett élvezni, én legalábbis élveztem, mert nem vette magát túl komolyan, és nem tudta, vagy nem akarta igazán megérteni, mi is az a film. Azt hittem, szórakoztat, energiával tölt fel, pozitív élményt ad, és a legjobb módon megviccelt, bolondos módon. Ezzel a folytatással azonban minden mókát + energiát és pompás szórakozást csak kidobáltak az ablakokon át, mivel ez a folytatás egy óriási káosz, számomra egy óriási kevert katyvasz, amolyan filmes kevert-kavart. A filmes technológia egyébként, amivel ezt a filmet előállították, semmi kivetnivalót nem rejt, technikailag a kivitelezés tökéletesre sikeredett. Azért ha víz alá megyek, remélem, őket ott nem lelem.