Közösség

Vélemény:

 

70 Sonic, a sündisznó 2

(2022)

SonicVerzum

 
Zsolt Szabó   2022.10.09 02:08
1

Azért ezt a filmet, akár a 2020-as részre is félve ültem le, de az első rész nem volt olyan rossz, hogy azt mondjam ezt a filmet biztosan nem nézem meg. Nem csalódtam, igaz mikor megláttam, hogy 122 perces játékidővel rendelkezik, elgondolkoztam, hogy tényleg akarom-e, és akartam megnézni. Szerintem az első részt túlszárnyalta, de lehet, hogy csak azért mert bejöttek új Sonic-hoz hasonló disznóságok. Mi tagadás ezt a filmet jó kérdés, hogy nézzük, mint videójáték adaptáció avagy csak sima film, én inkább az utóbbit választottam, és így nincs csalódás, mintha... Jim Carrey számomra nem kedvenc színészeim közé tartozik, de biztos azért, mert számomra vagyis az én stílusomhoz ő sok(k). Így a filmbe is eléggé nehezen viseltem el mikor már-már azt vettem észre, hogy túltolja a szerepét, mert úgy éreztem azért voltak ilyen részek, és igen kitudja a nyilatkozatai alapján lehet ez volt az utolsó filmje. Viszont a film egyértelműen úgy ért véget, hogy érkezik a 3. rész és én úgy vélem, hogy lesz is rá kereslet. A poénok picit laposak voltak benne, de a szóviccek tetszettek. Így a film nálam hozta a kötelező családi kalandfilmes beütést. 10/7