Közösség

Vélemény:

 

57 Die Hard - Drágább, mint az életed

(2013)

Die 5

 
Yosihiro   2019.03.01 11:56
0

Azt hiszem nem igazán ikerült átadi a Die Hard élményt ebben a részben. Inkább azt érzetem, hogy a stefétát próbálja a fiának átadni. A többi részhez nem hasonlítanám mertjóval gyengébb lett, de ettől függetlenül megcsillant benne az igazi Die Hard színvonal. A történet elkalauzol minket Oroszországba és ez egy kicsit már sejteti azt hogy gyengébb filmet kaphatunk. Ilyen bevezetővel igazából nem is vártam jobb filmet talán a legjobbathozták ki ebből. Alacsony költségvetéssel egy folytathatótörténetetet kreáltak az "új" John McClane nek. Összeségében egy nézhető akciófilm ahol vannak grandiózus jelenetek amin emelnek a filmen és a szokásos kis humor is benne van. Némi "romantikát" nem ártott volna becsempészni , de igazából az apa-fia helyzetet helyezték előtérbe. A szerplők igazából nem alkottak kiemelkedőt de Willis akkor is úgy érzem a film vezető szerepét töltötte be. A képi és hangi effektek is emeltek a filmen csupán a történetet tudom lehúzni ami hol pörgös hol unalmas. Összeségében csak három csillagot tudok erre a produkióra adni ami szerintem reális is.
Üdv Yosi