Közösség

Vélemény:

 

63 Firefly Lane – Szentjánosbogár lányok

(2021)

Firefly Lane – Szentjánosbogár lányok

 
dandelion1983   2023.05.15 14:15
1

A könyvet nagyon szerettem, de a sorozat első évada után kicsit csalódottnak éreztem magam, mert eléggé a felszínen maradtunk a történetben, annyira nem tudott megérinteni, amennyire vártam. Kicsit kuszára sikeredett, és sokszor volt művi, túljátszott az egész. A könyv báját sajnos kicsit sem adta vissza. A második évad első fele is ugyanezt a színvonalat hozta, de az utolsó hét rész olyan nagyon jól össze lett rakva, hogy ha akarnék, sem tudnék belekötni. Abban már volt romantika, mélységek, szívszorító, és vicces pillanatok is. Ebben már igazán barátoknak éreztem a két lányt, elég hiteles volt minden pillanata. Az összes mozaik a helyére került, és szépen elvarrták a szálakat. Összességében nem rossz sorozat, csak azt nem értem, hogy ha az utolsó részeket ennyire jól meg tudnák csinálni, akkor a korábbi részek miért nem ragadtak magukkal. A szereposztás egyébként szuper, a két barátnő karakterére nagyon jól illik Katherine Heigl és Sarah Chalke. Az időutazást is élveztem a '80-s évekbe.