Közösség

Vélemény:

 

72 A kaptár: Túlvilág

(2010)

A kaptár: Túlvilág

 
respect the movies   2018.02.15 16:55
0

Szerintem továbbra is hozta a film a jó minőséget! Már maga a film első 10 percében rengeteg akciót pakoltak bele, igaz hogy ez a fajta iram, a film közepén egy kicsit alábbhagy, ami azért nem is baj, hisz ebben a részben egész sok új szereplővel bővül a Resident Evil univerzum! Karakterépítésre továbbra sem kell számítani ennél a filmnél, viszont látványvilágilag, eddig ez volt a legerősebb Kaptár film! Történetileg tovább szövik az alaptörténetet, viszont egy két dolgot, azért belekevertek a filmbe, ami nem lett kifejtve! De erre mondom én, hogy annyira nem számít, hisz a készítők is tudták hogy mivel tudják még jobban elvarázsolni a film nézőit, ez pedig a 3D behozatala a sorozatba! Láttam már egy két 3D-s filmet, de nyugodt szívvel ki merem jelenteni, hogy az ennél a filmnél használt 3D-s technika, példaértékű volt! Az úgynevezett "bullet time" effekteket is nagyon jó minőségűek lettek és ahogy ezt is 3D-re konvertálták...kiemelkedő szórakozást nyújtott a film! A másik olyan dolog amivel számomra tovább tudták emelni a film színvonalát, az a zene volt! Az eddigi részekben is rendben volt a zene, de Tomandandy zeneszerző leszerződtetése a filmhez, nagyon jót tett a filmnek! Tehát még mindig egy szórakoztató filmhez van szerencsénk, ahol nem nagyon érződik a fáradtság jelei (pedig ez már a negyedik rész volt)!