Közösség

Vélemény:

 

82 Armageddon

(1998)

Armageddon

 
AngelCass   2020.01.05 01:08
0

Nekem egyik kedvenc katasztrófa filmem A mag mellett, Megvan benne minden ami egy Hollywoodi sikerprodukcióhoz kell A listás sztárok, egy egész világot fenyegető katasztrófa, humor, akció , románc és egy kis tudomány is. Amennyire valós fenyegetés annyira fikció a történet , nehezen hihető, hogy egy csapat olajfúrótorony munkásra bíznák a világ sorsát ,de épp ezért is élvezhető a történet mert a munkás ember egy rétege hősködik nem pedig egy csapat diplomás asztronauta, pedig én nagyon szeretem az agyalós filmeket de itt most kikapcsolt aggyal élveztem és hagytam hogy magával vigyen a film. Pedig mennyire jó lenne ha kikérnék az igazi szakértők véleményét egy globális problémánál (khm. globális felmelegedésnél a tudósokét) ha fúrni kell akkor az olajfúrókét, na de ebben a filmben mivel ez egy film a Nasa felküldi a profikat minimális asztronauta kiképzéssel az űrbe mert ők a legjobbak ha lyukat kell vájni. És ez adja a film egyik báját is hogy átlagember hogy viselkedne az űrben. Közbe izgulhatunk a világ és a csapat sorsáért és tökéletes kikapcsolódásban lehet részünk.