Közösség

Vélemény:

 

80 Pop, csajok satöbbi

(2000)

Empátia nélkül

 
Berto49   2019.07.22 11:15
0

Valószínűleg túl öreg vagyok ahhoz, hogy ez a film le tudjon kötni. A főhős, Rob (John Cusack) partnerválasztási nehézségei teljes mértékben hidegen hagytak. A gyakori zenei együttesek és előadók emlegetése pedig számomra szinte teljesen hiábavaló információkat hordoztak. Még nem olvastam a határtalanul népszerű, vérbeli Arsenal szurkoló, Nick Hornby egyetlen könyvét sem, ezért próbálkoztam az első regényéből készült filmmel. Bátran kijelenthetem, hogy a látottak alapján hanyagolni fogom a munkásságát. Hozzájárult a véleményem alacsony szintjéhez, hogy amelyik filmben a hájpacni Black Jack csak egy percre is szerepel, az számomra már minimum egy csillagot veszít az értékéből. Nem győzök csodálkozni a kedveltségén. Ritka ellenszenves figura. Esetében az ízlésficam a legenyhébb kifejezés. (Megfelelő szinkronhangot is kapott, mivel majdnem mindig Kálloy Molnár Péter a magyar hangja. Róla csak annyit, hogy az általa felolvasott „Szigorúan ellenőrzött vonatok” című regényt nem tudtam végighallgatni - pedig csak két és fél óra - annyira irritált!) Madarat tolláról, színészt szinkronhangjáról.