Közösség

Vélemény:

 

76 Mackótestvér 2.

(2006)

Mackótestvér 2.

 
AngelCass   2018.04.04 23:40
0

Első része nagyon tetszett, gyerekkorom egyik kedvence, mert nem csak látványos, de volt mélysége is(természet szeretete, családi kötelék,morális dilemmák, felnőtté válás lelkileg is stb.) Csak kapcsolgattam és úgy bukkantam rá,hogy készítettek második részt belőle, elsőre nagyon megörültem neki mert tényleg a minőségi mesékhez tartozott az első része,de aztán elfogott a kétely ,hogy vajon miért nem hallottam róla hogy folytatják és a kétely beigazolódott, azért mert egy tucat darabról van szó, oké mondhatjuk ,hogy próbálják lezárni a történetet,hogy ne maradjon pár nélkül Kenai,de sajnos ebből a szálból nem sikerült elődjéhez méltó folytatást alkotniuk.Nem voltak kidolgozva az új karakterek, nem is hagytak nekik elég időt hozzá, csak megtörtént amire az elejétől fogva gondoltunk, és közbe próbálták valahogy kitölteni a maradék időt így az egész erőltetettnek hatott.Most mondhatják,hogy miért várom el,hogy a felnőtt korosztály számára is élvezhető legyen egy mese, azért mert a gyerekek se hülyék nekik is fontos, még inkább fontosabb a tartalmas történet, és ha létezik olyan,hogy Zootropolis vagy Agymanók akkor nincs mentség a gagyi gyerekfilmekre. Nem azt mondom,hogy nagyon rossz lett csak szerintem már magasabbra lehet tenni a mércét. Délutáni kikapcsolódásnak még elmegy mert ami jó volt az elsőben azt használták, a szarvasokat és a dalbetéteket.