Közösség

Vélemény:

 

65 Kicsi kocsi - Tele a tank

(2005)

Hát....megint kikapcsolódás gyerekeknek

 
Félix   2020.11.10 12:52
2

Ugye ez is a fiatalabb korosztály számára van, de nem is annyira érdekel. A legtöbb felnőtt elalszik rajta, a gyerekek nem. Voltak problémáim ezzel a filmmel kapcsolatban: 1. Túlzásba vitték: értem, hogy egy gyerekfilm, de ez még a gyerekfilmnek a gyereksége. 2. Mondanak benne pár csúnya szót. pl. "a francba!" – ezt a gyerekek nagyon-nagyon könnyen felszedik. 3. Elég bénán van megcsinálva az autó: ez is egy hiba. Viszont kreatív a történet, és hát vannak a filmben olyan részek, amik engem is lekötöttek. Most jöjjenek a poénok! 1.Mikor Herbie a sárga autóhoz sétál. 2. Vagy mikor Kevinnek (a másik főszereplő) a fenekét megüti Herbie ajtaja. 3. Vagy mikor Trippet (a negatív szereplőt) legyőzi Herbie, és motort önt Tripp fejére. Remek kikapcsolódás, annak ellenére, hogy van szerintem egy pár hibája. Komolyan mondom. Persze a poénok mellett, amiket felsoroltam, még van sok vicc. Mikor a végén Maggie és Kevin megcsókolják egymást. (Szóval van egy kis romantika is a filmben.) Még azért is tetszett, mert szeretem az ilyen sportos, versenyzős filmeket. Ha valaki szintén szereti a versenyt, az szeretni fogja. Meg hát akció! Az is van. Én olyan közepesre értékelném ezt a filmet. Kisebbeknek remek kaland lenne szerintem a Kicsi Kocsi - Tele a tank.