Közösség

Vélemény:

 

59 Karantén meló

(2021)

ne erőltessük már ezeket a zoom-os filmeket

 
Crystaldeer   2021.03.14 14:06
1

Várható volt, hogy előbb-utóbb lesz majd olyan film, aminek a karantén lesz a témája, de nekem nagyon nem jön be ez új stílus, azaz dobjunk össze egy filmet olcsó költségvetéssel, mert hát van nekünk egy zoom, akkor miért ne forgathatnánk le vele egy filmet, de kérdezem én, miért? Korábban is voltak már ilyen appok, tessék például a msn vagy a messengeres videóhívás, akkor az miért nem lett olyan felkapott filmforgatási kellék? Valószínűleg sokkal inkább a pénz áll emögött is, mert hát a zoom is nem kis összeggel dobja meg a költségvetési kasszát, gondolom én, akkor már miért ne, és hát a színészeknek se kell kimozdulni és több emberrel találkozni. Nagyon sajnálom, hogy képesek így ezzel elrontani egy filmet. Persze a bukás sem akkora. Pedig ez a film is tele van például nagyon jó színészekkel, csak hogy Anne Hathaway-t említsem, vagy a már eléggé idős Ben Stiller. És sajnálom, de teljesen gyenge az egész film, plusz az a végkifejlet.... Nem is értettem teljesen azt a csavart a cselekményben, mert a vége is olyan semmilyen lezárást kapott. Én egyszer nézősnek se mondanám, inkább teljes időpocsékolás. Tény, hogy volt benne egy-két vicces jelenet, de az inkább már szarkazmus volt, mintsem poén.