Közösség

Vélemény:

 

78 Pandorum

(2009)

Pandorum

 
respect the movies   2018.03.05 15:18
0

Szerintem nem volt annyira rossz film, csak én személy szerint többet vártam tőle, sokkal többet... Amikor először megláttam a film előzetesét, már előre dörzsöltem a kis kezemet "hogy végre megint találtam egy kiváló sci-fi horrort"! Talán pont ez volt a legnagyobb gondom is a filmmel, mert talán túl magasok voltak az elvárásaim a filmmel (bár ez a film előzetese alapján érthető lett volt)! Nem egy Halálhajó című filmre számítottam, de nem is egy űrbeli Resident Evil filmre, de valahol mégis e két film egyvelege lett! A története érdekes volt (bár azért egyáltalán nem mondhatni egyedinek) de hát kevés eredeti ötletbe lehet már belefutni e műfajon belül is! A színészi alakítások egész jók voltak! Dennis Quaid és Ben Foster ismét bebizonyították, hogy bármilyen műfajú filmben számíthatunk a kiváló alakításukra! Technikailag sem volt rossz film, viszont ami nagyon nem tetszett benne, az a vágások voltak! Tudom hogy "nagy divat" a filmekben a nagyon gyors vágások, de ennél a filmnél sokszor már túlzásnak éreztem amit láttam, ami a látványvilág kárára volt! Azok számára akik szeretik a sci-fi horror műfajt, azoknak mindenképp megérdemel a film egy megtekintést, viszont azt a bizonyos lécet ajánlott nem túl magasra helyezni a filmnél!