Közösség

Vélemény:

 

73 Halálos iramban: Ötödik sebesség

(2011)

Elèrkeztünk a csúcsponthoz!

 
BRANTON   2022.06.04 11:21
0

Ebben a fejezetben a legjobb a csapatdinamika, a zenék, az adrenalin, a bicepszek és a tricepszek, akció, meg minden, amit egy akciófilmtől elvársz. Dwayne Johnson első szerepe a szériában, talán a legjobb is. Kőkemény bunyó Diesellel. Széffel végigrombolni egy várost. Nagyon szeretem ezt a részt, itt minden van, amit hiányoltam eddig és hiányolok majd ezek után is. A Ríoi hangulat, városképek, sztori. Nem sikerült azóta sem megugrani a színvonalat, de még megközelíteni sem nagyon. Az akciójelenetek itt valóban nagyon kezdenek az idiotizmus felé kanyarodni, de bőven emészthetők még. A következő etaptól kezd nagyon irreálisan építkezni a széria, itt még ha egy hajszállal is, de ésszerűbbek a dolgok. Visszatért Roman Pierce is a második részből, parán az első részből, a harmadikból, negyedikből, szóval egyben a csapat, talán minden eddiginél jobban! Ocean's Eleven érzésem is volt sokszor, miközben néztem ezt a részt. A humor és a lazaság itt is jelen, minden rendben. Telitalálat ez a rész. Talán a második rész az, ami közel ennyire tetszett, de csak közel ennyire. Mindenképp a legjobb rész ez az ötödik sebesség.