Közösség

Vélemény:

 

72 A védelmező 3

(2023)

Amikor Liam Neesonnek hiszed magad

 
tmotm   2023.11.27 22:23
0

Lehet, hogy lesz benne spoiler, még nem tudom, mert még nem írtam meg.
Adott hősünk, az exmindenis, aki fél kézzel veri le a komplett Cosa Nostrát. Valójában ennyi a lényeg, és a gyönyörű olasz vidék. De itt vége. Mert a film összes többi része olyan szintű mindfuck, hogy az már fáj. De nem olyan Mester (Chuck az igazi mester!!!444!!) szintűen, vagy Neeson szinten... akinek nem igazán szeretnék rosszat írni a filmjeiről, mert míg Washington a valóéletben inkább egy bájgúnár, addig Neeson ott is para. Szóval szeretném, ha még egy ideig a fogaim a számban maradnának.
Vissza hősünkhöz és ehhez az erőltetett izéhez. Mert mit látsz a való életben? Jön a maffia, és elintéz egy rendőrt, majd jönnek a rendőrök és elpi******k mindenkit. Itt viszont nem, itt visszahozzák a 90-es évek akciófilmjeinek leggázabb részeit, ahol a főhekus korrupt, a kisrendőrök meg sz*rni is alig mernek kimenni, így kell a főhős, aki egyedül elintézi a maffiát. Az előző két film sem volt szerintem valami nagy dobás, de ott legalább Denzel papa hozta a kötelezőt, és kaptunk 2 kellemes akciófilmet. Ez viszont már bűzlik az izzadtságtól és a nyugdíj-előtakarékossági (méghogy csak a németeknek vannak hosszú szavaik) számlától.
1 liter borral azért elmegy.