Közösség

Vélemény:

 

65 A jövő bűnei

(2022)

Ma megmosolygod, holnap szájtátva nézed, hogy valós....

 
Ари Шандор   2023.12.07 21:21
0

Huh... hatásos film. És jó ideje ilyennek látom a világunkat. Az ostobaság, az exhibicionizmus a végtelenbe tart. Már generációk nőttek fel úgy, hogy nem az van az agyukban, hogy „légy hasznos fogaskerék, működj együtt, légy jó abban, amit csinálsz”. Manapság nem a tett a fontos, hanem, hogy különbözz és minden lehetséges fórumon kikommunikáld, mutogasd. Légy más, feltétlenül más és fennen hangoztasd! Légy homoszexuális, transzszexuális, metroszexuális, hermafrodita... aggass magadra autógumikat, fűzz a füledbe döglött egeret. Népszerűsítsd a görbe hátat, a fejletlen izmokat.. azért nem kell sokat tenni... csak beszélni róla... A film eléri a célját. Indulatokat és érzéseket kelt. Korbácsolja az agyat. Egyetlen dolog, ami nem hagyott nyugodni végig (és fogalmam sincs, hogy miért): a főszerepben én mindenképp Christoph Waltzot tudtam volna elképzelni. Amúgy nagyon érdekes film. Nem láttam még ilyen fajta filmet. Meghökkentő volt és végig fenntartotta az érdeklődést... Jézusom. Mennyi sz*rt adnak el az emberiségnek. ...amire semmi szüksége nincs értelmes embereknek, és veszik... Az az etetőszék kiverte a biztosítékot nálam...