Közösség

Vélemény:

 

55 Örömapa

(2022)

Öröm

 
Yosihiro   2024.01.26 18:08
2

Gondoltam egyet, és erre a filmre esett a választásom. Kicsit csalódtam, de nekem legjobban Gloria E. játéka tetszett. Andy G. hozta a kötelezőt, nem tudott pluszt adni. A történet is eléggé ismerős. A mostani viszonyokhoz képest sajnos nem tudta feltornászni magát a jó kategóriába, mivel az igazi érzelmek elmaradtak. Nem volt semmi váratlan, a poénok sem ültek annyira. Talán a látvány és az összhatás tudott egy jó értékelést kapni. Szerintem a maga nemében egy közepes alkotás, ahol nincs kiugró teljesítmény. Olyan könnyű kávénak mondanám, mert azért van benne koffein, de ez valahogy nem volt annyira erős. :) Lehetett volna ez jobb is szerintem. Gloria E. játéka szerintem a legjobb lett, kár, hogy nem énekelt. :) A modern környezet és a gazdag élet valahogy nagyon sznobbá tette az egészet. Egyszer biztosan nézhető alkotás, de akár többször is. Ad egy kellemes érzést a film, egy fílinget, amit talán esküvőkkor érezhetünk, de mégsem jön át valahogy. Megreked az örömapa miatt, de a végére egy kitárulkozó és érzelmekben gazdag végjátékkal, jó érzéssel zárják a produkciót. Ezek az érzelmek csak a végére érkeznek meg, ahol végül is a történet csúcspontja van. Mindet egybevetve én három csillaggal tudom jutalmazni ezt a filmet. Nálam nem érte el a jó kategóriát. Nem tudta sem a történet, sem a szereplők azt a jó színvonalat hozni, ami miatt azt mondanám, na ez jó lett. Ha valaki egy kellemes kikapcsolódásra vágyik, akkor merem ajánlani ezt a filmet. Üdv: Yosi