Közösség

Vélemény:

 

61 Superman

(2025)

Eddig nem fogott meg Superman, de ez most megváltozott.

 
Noémi423461   2026.06.08 00:46
0

Egyszerűen imádtam! Sokkal jobb, hogy Superman nem fél kiengedni a haragját, de mégis képes kordában tartani azt. Más művekben túl tökéletesnek és túlságosan elfogadónak tűnt, ebben a filmben viszont sokkal emberibb volt, ezért személy szerint jobban át tudtam érezni a karakterét, mint a korábbi feldolgozásokban. Szerintem a forgatókönyv, a zene, a harcjelenetek és igazából minden remekül sikerült. Nem beszélve arról, hogy jó volt látni olyan karaktereket is, akik más sorozatokból ismerősek lehetnek, vagy akik nem a DC legismertebb, már százszor látott hősei közé tartoznak. Még ha nem is kaptak sok időt, örültem a szereplésüknek. Összességében nálam telitalálat volt a film.