Közösség

Vélemény:

 

74 Sehol se otthon

(2024)

Sehol se otthon

 
St. Smurfy   2026.06.24 15:31
0

A színészi játék tényleg lenyűgöző, ám a történetvezetés eléggé siralmas. Ezt is inkább csak a dalok viszik el a hátán, mert abból legalább akad bőven benne. Nem lettünk okosabbak Bob Dylan-el kapcsolatban ez alatt a 2 óra 20 perc alatt sem. Pozitívum, hogy azért legalább kaptunk némi ízelítőt abból a belső vívódásból ami a beskatulyázásból kijutott neki, lásd mikor mindenki leszólta az elektromos gitáros felállást és egyből éljeneztek mikor a "bevált klasszikus" Dylan jött vissza a színpadra. Ennél a pillanatnál viszont zseniális volt Chalamet játéka, teljesen átjött az a megtörtség amit érezhetett Dylan. Összességében viszont felejhető alkotás.