Közösség

Vélemény:

 

80 A tetovált lány

(2011)

Szürkés, nyomasztó, és érdekes kis krimi!

 
Erik Csok   2024.01.13 17:19
0

Most néztem meg a filmet, és bár eddig nem nagyon érdekelt, igazán a napokban keltette fel az érdeklődésemet. Az eredeti filmet nem láttam, így ahhoz nem tudom hasonlítani, csak mint önálló film tudok róla írni. És ez egy jó film, nekem tetszett! Kicsit lassú, de izgalom is van benne, és a történet is érdekes, amit pedig kihoznak belőle, azt megéri kivárni, fordulatos kis film! Hosszúnak hosszú, de engem lekötött, az utolsó 20-25 perc volt már kicsit uncsi nekem. Jó a színvilág is, és a hangulata is, szerintem ez pont az a film, amit ilyenkor kell megnézni, gondolok itt a téli hónapokra, mert így végképp hangulatos volt a számomra. Daniel Craig és Rooney Mara is nagyon jól alakít, itt is nehéz lenne megmondani azt, melyik színész a jobb, mert mind a ketten odatették magukat! Emellett helyenként nyomasztó is, és vannak durvább részek, de tényleg. Viszont aki szereti a krimi-thrillereket, mint én, az megnézheti, mert tényleg jól sikerült film a műfajban, és a Fincher életműhöz is méltó szerintem!