A film elején nem tetszettek a színészek. Aztán meg rálapátolt a meleg érzékenyítés. Amikor jött az első meglepetés, akkor kezdett igazán érdekes lenni. Én úgy láttam neki a filmnek, hogy egyáltalán semmit nem tudtam róla. Így meglepetés volt a robot.... Aztán a sztori is kiforogta magát, jó volt. Viszonylag hamar kikövetkeztethető a végkifejlet, nem okozott nagy meglepetésket a film utolsó harmada. A mostanában készülő filmek közt kifejezetten jónak mondom! Érdemes megnézni
A film elején nem tetszettek a színészek. Aztán meg rálapátolt a meleg érzékenyítés. Amikor jött az első meglepetés, akkor kezdett igazán érdekes lenni. Én úgy láttam neki a filmnek, hogy egyáltalán semmit nem tudtam róla. Így meglepetés volt a robot.... Aztán a sztori is kiforogta magát, jó volt. Viszonylag hamar kikövetkeztethető a végkifejlet, nem okozott nagy meglepetésket a film utolsó harmada. A mostanában készülő filmek közt kifejezetten jónak mondom! Érdemes megnézni