Ez tipikusan az a film, amire utólag azt mondod: oké, ilyenből több kéne. Van benne stílus, karakterek, feszültség, és közben nem érződik teljesen sablonosnak. A hangdizájn brutál jó, pár jelenet konkrétan olyan volt, hogy én is automatikusan halkabban vettem a levegőt.
Ez tipikusan az a film, amire utólag azt mondod: oké, ilyenből több kéne. Van benne stílus, karakterek, feszültség, és közben nem érződik teljesen sablonosnak. A hangdizájn brutál jó, pár jelenet konkrétan olyan volt, hogy én is automatikusan halkabban vettem a levegőt.