A kakas csípje meg, de embertelen félelmetes volt... Elszabadult tűzoltótömlő módjára fosta szét a seggem a vetítőtermet! A harmadik filmjére szedte össze magát teljesen McCarthy. Fejlődik az öcskösöm, bravó! Tehetségesebben ír, mint rendez, viszont pont a forgatókönyvei miatt erősek a filmjei kezdőként is. A horrorban nem gyakori az erős, csavaros, logikus történet. A Hokum viszont akkor is egy erős közepes filmként működne, ha nem lenne félelmetes. Ez egy jó film, kár is tovább ragozni. Hangulatában is hasonlít a régi idők horrorklasszikusaira, amikor még érdekeltek voltak a készítők a minőségben. Az pedig szubjektív, hogy kinek mennyire lesz para, de Jómagam (ahogy fentebb is finoman céloztam rá) sikoltoztam rajta a mozi sötétjében. Idén erős lesz a felhozatal, de ezidáig ez a kedvenc horrorom '26-ban!
A kakas csípje meg, de embertelen félelmetes volt... Elszabadult tűzoltótömlő módjára fosta szét a seggem a vetítőtermet! A harmadik filmjére szedte össze magát teljesen McCarthy. Fejlődik az öcskösöm, bravó! Tehetségesebben ír, mint rendez, viszont pont a forgatókönyvei miatt erősek a filmjei kezdőként is. A horrorban nem gyakori az erős, csavaros, logikus történet. A Hokum viszont akkor is egy erős közepes filmként működne, ha nem lenne félelmetes. Ez egy jó film, kár is tovább ragozni. Hangulatában is hasonlít a régi idők horrorklasszikusaira, amikor még érdekeltek voltak a készítők a minőségben. Az pedig szubjektív, hogy kinek mennyire lesz para, de Jómagam (ahogy fentebb is finoman céloztam rá) sikoltoztam rajta a mozi sötétjében. Idén erős lesz a felhozatal, de ezidáig ez a kedvenc horrorom '26-ban!