Alacsony költségű horror, ami kifejezetten látványos és a történet is egész friss, vagyis inkább más, mint amit hasonló horrornál eddig láttam. Nagyon jók voltak benne a díszletek, jelmezek, helyszínek. A halálok és az ijesztő figurák is jól meg lettek csinálva. A tucathorroroknál kicsit jobb, de pár nap után már erősen gondolkozni kell, hogy egy percet is felidézzünk belőle.
Alacsony költségű horror, ami kifejezetten látványos és a történet is egész friss, vagyis inkább más, mint amit hasonló horrornál eddig láttam. Nagyon jók voltak benne a díszletek, jelmezek, helyszínek. A halálok és az ijesztő figurák is jól meg lettek csinálva. A tucathorroroknál kicsit jobb, de pár nap után már erősen gondolkozni kell, hogy egy percet is felidézzünk belőle.