Közösség

Vélemény:

 

78 Szenilla nyomában

(2016)

Szenilla nyomában

 
AngelCass   2016.08.10 15:52
0

A Jégvarázs ,az Agymanók és a Zootropolis után azt hittem most már a gyerekfilmek is igényesek lesznek , de sajnos a Szenilla Nyomában nem tartozik közéjük olyan érzésem volt a nézése közben mintha gyorsan össze kellett volna csapniuk az egészet és szándékosan ismételtek több jelenetet is (több mozzanatot 3X is megismételtek ami már nem olyan aranyos vagy vicces mint elsőre ) csak hogy ki töltsék valahogy a játékidőt holott volt vagy 13 évük a kivitelezésre :(.
Az első részben több volt az élet , több színesebb karakter volt, ebben csak Hank a polip és Pizsi kis szerepe hozta a szintet
Szenilla már idegesítő volt
Tanulság is mi volt? az volt hogy ne tervezzenek/gondolkodjanak mint Szenilla (ezt kb ki is mondják a filmben)
Ami az első részben sikeres volt pl.: a vega cápák azt nem használták fel ebben, pedig jó pár vicces jelenetet hozhatott volna.
a Látvány volt egyedül néha gyönyörű.
És nem azért láttam ennyire gyengének a filmet mert már nem vagyok kisiskolás ,mert konkrétan elöttünk egy kb 6 éves korú gyerek hangosan felszólalt a film felénél .hogy mikor lesz már vége (és ha a célkorosztály nem élvezi a filmet ott már nagy a baj)
Csak akkor nézzétek meg ha nincs elvárásotok a gyerekfilmek felé vagy ha már adják a TV-ben , moziban egyáltalán nem éri meg (pénz kidobás:(