Közösség

Vélemény:

 

87 Démonok között

(2013)

A legjobb!

 
Crystaldeer   2022.11.05 19:10
0

Azt a mindenit! Kerestem valami jó horrort, de mondjuk igazából egy lightosabb thriller fajtát, és így találtam erre a filmre rá a legjobb értékelésű horror filmek között, bár mikor megtudtam, hogy Netflix gyártotta, akkor kicsit kezdtem kételkedni, hogy biztos olyan jó lesz ez? És basszus igen! Bár a Netflix talán kicsit elvitte az elejét egy családi kalandfilm irányába, de aztán jött a bizonyos váltás - az a bizonyos "na most kezdődik feeling"-, és akkor bamm, nagyon betalált nálam ez a film. Egyszerűen szuper jó volt! Nekem mondjuk személyes tapasztalatom is van a szellemekkel, szóval eléggé megfognak az ilyen jellegű filmek, de azt hiszem ebben a témában kevés ilyen jó film van. Nagyon tetszett a film végén bejátszott valós dokumentumok. Nem is tudok többet mondani, csak nézzétek meg, mert imádni fogjátok!

 
BRANTON 2022.11.06 10:24
0

Nem a Netflix gyártotta, csak elérhető a kínálatukban.

 
Crystaldeer 2022.11.06 17:39
0

Akkor ezt elnéztem, bocsi, mivel a film kezdéskor is a Netflix jön fel, és a további részeknél szerepel csak a Warner Bros., ezért azt hittem, az első rész még Netflix kézbe volt.