Közösség

Vélemény:

 

64 Exodus: Istenek és királyok

(2014)

Exodus: Istenek és királyok

 
Curacao86   2015.02.01 20:37
0

Exodus - Mondhatni nem "csalódtam" benne, mert Ridley Scott alaposan elqrta a legújabb filmjét. Az egy dolog, hogy személyesen mennyire érint a vallás és még (!) egyelőre nem láttam az "Egyiptom hercege" c. animációs rajzfilmet,, de amennyiben legalább egy olyan ember, akiben bízol, akinek hiszel azt mondja, hogy "felejtős a film" akkor hallgass rá, és NE NÉZD meg, mert nagyon gyenge lett. Abszolút időpocsékolás. unsure emoticon Magyarul: mindenkinek igaza van, aki különböző okok miatt lehúzza a filmet és azt mondja, hogy igen rossz lett, mert olyan is! Ridley Scott már NEM tud "jó" filmet csinálni, csak a pénz lebeg a szeme előtt, a stúdiók rabszolgája és nem fog szabadulni, mert neki nincs Mózese.

(Az pedig szinte borítékolható, hogy amennyiben megcsinálja a Blade Runner (Szárnyas fejvadász) 2-dik részét, vagyis a folytatást, akkor azzal végérvényesen elvágja magát a nézőknél. Talán van egy kis esze, látja, hogy a legutóbbi filmjei szarok és ezért a produceri teendőket vállalja, a rendezést másra hagyja. - Nem tudom mi lesz a Prometheus 2-vel, de az egy is elég gáz volt, volt az tuti!)