Vélemény:

 

92 Mátrix

(1999)

Mátrix

 
ZeroHero   2015.05.06 08:25
2

Hijj, de jó, hogy valakiknek így bejött ez. Hát nekem meg kell, hogy mondjam semmi pluszt nem adott ez a film. Mindenki mondogatta nekem, hogy ez egy mekkora áttörő film. El is hiszem, hogy az volt anno 99'-ben első lassított felvétel stb. de azóta én láttam piszok sok filmet, köztük sci-fit, és ez lehet, hogy az idő vasfoga, de egyszerűen semmi újat nem mondott nekem ez a film. Vártam tőle, hogy most a végén legyen benne egy csavar vagy valami amitől hátradőlök, de nem, inkább SPOILER robotok által leigázott emberek, most már inkább elemek vagyunk, és álmodjuk azt, amit életünknek hiszünk. SPOILER VÉGE hát ez aztán már mindfuck mondhatom... Mindenesetre én nem szeretnék 1 db véres 10/1000 rajongót se megsérteni, de ez nekem másodszori nézésre se volt egy nagy szám.

10/5

 
johndoe83 2020.11.20 00:55
0

Az a baj barátom, hogy te semmit sem értesz, és nem is akarsz. Felesleges a hupikék törpikéknél bonyolultabb alkotást a szemed elé tenned. Nem fogod érteni.
Ja és kérlek, ha \"másodszorra\" sem tetszett, ne is gondolj rá, és ne is nézd újra. Nem megy ez neked.

 
johndoe83 2020.11.20 00:55
0

Az a baj barátom, hogy te semmit sem értesz, és nem is akarsz. Felesleges a hupikék törpikéknél bonyolultabb alkotást a szemed elé tenned. Nem fogod érteni.
Ja és kérlek, ha \"másodszorra\" sem tetszett, ne is gondolj rá, és ne is nézd újra. Nem megy ez neked.