Vélemény:

 

63 Papíron jónak tűnt

(2021)

Papíron jónak tűnt

 
Tanovszky   2021.07.06 09:53
1

A mesterségesen generált feminista és LMBTQ propaganda újabb remekműve romantikus komédiának álcázva. Tanulság lányoknak: a fehér hetero férfi nemhogy szánalmas, szerencsétlen lúzer, de még rosszindulatú hazug is, és nem lehet rájuk számítani. Írták is már páran, hogy nem egy tipikus vígjáték, meg érdekes a befejezése. Igen, én is azt vártam, hogy miután a srác nagyon gyanússá vált, minden ellene mutat, végül kiderül, hogy végig igaza volt, és csak szerencsétlen véletlenek történtek, és minden magyarázat beigazolódik. Na az lett volna egy normális romantikus vígjáték befejezés, fordulattal. Ellenben itt még a srác be is perelte a nőt a bíróságon, ami persze röhejes volt, nem vicces, és végül haraggal váltak el, mert ugye "ilyenek a férfiak". A kötelező leszbi barátnő pedig: ripacs, ripacs, ripacs!

 
Zsolt Péter 2022.02.15 09:12
1

Nem értem, hogy miért ezeket láttad bele ebbe a filmbe. Van benne egy fehér heteró férfi, aki egy aljas, hazug csaló. De a film egy pillanatig sem sugallta azt, hogy minden fehér heteró férfi ilyen lenne. Én egy fehér heteró férfi vagyok, és egy pillanatig nem vettem magamra, nem éreztem magam megsértve... :D Valós dolog, hogy vannak ilyen aljas, csaló emberek, nemtől, bőrszíntől függetlenül. Nem "ilyenek a férfiak", hanem "vannak ilyen férfiak". A kommentedből ítélve inkább pont te vagy túlérzékeny, és olyan dolgokat látsz bele, amik ott sincsenek. Igen, nem volt egy "normális" romantikus vígjáték. De én kifejezetten örültem, hogy nem az 500. ilyen "normális" formulát láttam, hanem valami szokatlanabbat.