Közösség

Komment folyam

 
Főnix007   2021.11.29 20:27
1

Azért nyugtass meg - Sandra Bullock nem Neo szerepére lett felkérve, ugye? Túl szép nő (volt és még az most is), hogy férfiszerepet játsszon... Will Smith pedig nem is tudom, kinek juthatott az eszébe erre a szerepre, de biztosan nem kis "utcácskát" szívott fel előtte... Ahhoz meg, hogy most Kenau Reeves után el tudjam őt képzelni Neóként, ahhoz nekem is be kéne tépnem. Mennyire jó, hogy a sors sokszor közbeszól, és nem az eredeti ötleteink valósulnak meg! Magam is terveztem már olyan dolgokat, amik sikertelensége után hálásabb voltam a sorsnak, mintha megvalósultak volna. :)

 
Patt 2021.12.30 16:53
0

Bullock maximum Trintiy szepére lett volna jó, de tényleg elképzelni sem tudom, hogy Neo lett volna. Bár lehet, a 2 testvér elsőként nem férfi főszereplőben gondolkodott. Smith amúgy nem képtelenség, azért ne a Bad Boys-féle meg a Fresh Prince-féle karaktert vedd alapul. Neki vannak nagyon elmélyült karakterei is. A boldogság nyomában vagy az I, Robot esetében sem stand-upozik (Nem szívok semmit, és antialkoholista vagyok ). De tud olyan átérzéssel játszani, hogy elképzelhető. Reeves egy csendes fickó alapból. Na ha már Reeves, nekem a John Wick annyira nem jött be, hogy sehogyansem. Mégis egy ilyen Steven Seagal-féle, sérthetetlen szupergyilkost alakít, Chuck Norris sebezhetetlenségével, csak durvábban, mert fröcsög a vér. Szóval Smith nem volt elbaltázott ötlet, de tény, hogy áldása a sorsnak, hogy tudta, kit kell felkérni erre a szerepre.