Vélemény:

 

71 A gigantikus tehetség elviselhetetlen súlya

(2022)

szánalmas, siralmas, nézhetetlen

 
Crystaldeer   2022.09.03 15:54
1

Nem értem, miért kedvelik olyan sokan ezt a filmet, mert ez a film szerintem egyszerűen borzasztóan rossz lett. Egész idő alatt azon gondolkodtam, miért vállalta el Nicolas Cage ezt a filmet, aztán a végén derült ki, hogy ő volt a producer is egyben... így már értettem. Viszont szerintem ezzel a filmmel jól fejbe lőtte saját magát. Egy korábbi hozzászóló is megemlítette, hogy a film tele van káromkodással és tényleg... de azt hiszem manapság ez már tök normális, viszont pont ettől lesz vulgáris az egész és számomra is elég taszító stílust adott a karakternek. Főleg amikor még saját magát istenítette... szánalmas egyben siralmas és nézhetetlen, mint ahogy fentebb is írtam. Egy időpocsékolás. Annyit hozzátennék, hogy a történet még nem is lett volna olyan rossz, egy jó kis krimit össze lehetett volna rakni belőle, csak valahol a rendezésen is elcsúszott az egész. Nekem korábban nem volt gondom a Nicolas Cage filmjeivel, de ezzel a filmmel elérte, hogy kevésbe legyen szimpatikus nálam. Ja, és amúgy Budapest tényleg tökéletes Palma de Mallorcának :D

 
Interfectorem Sabnock 2022.09.03 21:31
0

Szatírikus, és fanyar önirónia, kis csúsztatással :)

 
Crystaldeer 2022.09.04 17:51
0

Nyilván, de nekem akkor se tetszett :)

 
Interfectorem Sabnock 2022.09.04 20:37
1

Helyes... :)