hsanya182   2018. 10. 04.

Az biztos hogy maradandó nyomot hagy a film maga után, de az első egy óra túl tömény volt mint csata előtti előzmény, majdnem kikcsapoltam, kevés az érzelmi szállal, nyersek a szövegelések, fapofék a hadvezérek. A film második fele már jobban lekötöt... több»

17,6 millió néző váltott rá jegyet Koreában, ezzel minden idők legnézettebb koreai filmje. (www.kobis.or.kr)

(Teemeah)

Megjelenése óta ez a legnagyobb bevételt hozó dél-koreai film.

(Lamboh)

Minden idők legsikeresebb dél-koreai filmje, Az admirális remekül reprezentálja az ország filmiparában meglévő dualitást: könnyen fogyasztható, Hollywooddal vetekedő látványdemonstráció, miközben a távol-keleti filmekre jellemző érzékenység és egyedi hangnem sem hiányzik belőle. 8/10 több»