Rémálom

Rémálom

Marerittet

Mona és Robby egy fiatal szerelmes pár, akik nemrég fantasztikus áron szerzetek egy tágas, de romos lakást, annak ellenére, hogy a hely alapos felújításra szorul. A szomszédok állandó veszekedései és a sikoltozó baba ellenére Robby, aki épp most kapta meg álmai állását, lelkesedik a… Több

Forgatókönyvíró: Kjersti Rasmussen
Ország: Norvégia
Premier (HU): 2023.06.22. | Telekom TVGO (2023.09.28.)
Forgalmazó: Vertigo

KULCSSZAVAK

2023.09.17 BÉLA Nézhetetlen

K.SZ*R

Na ez egy kihagyható film.

2023.06.23 DarkLion

Egy házaspár új lakásba költözik, a főszereplő rémálmoktól és alvászabartól kezd szenvedni. Ez így eléggé sablonos indítás, és szerintem a továbbiakban sem lesz ennél összetettebb. Van néhány nagyon ütős jelenet, de alapjában véve teljesen kiszámítható volt az egész.

2023.06.22 Flavo

Nagyon kíváncsi voltam erre a filmre, na, nem mintha sokat vártam volna tőle. Szerintem simán meglehet egyszer nézni, de ennél többet aligha lehetne róla elmondani, mivel elég nagy hiányérzetem maradt utána.

A film 7 833 390 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 4 068 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film európai premierjére a Sitges – Katalóniai Nemzetközi Filmfesztiválon került sor.Szerző: csd

A Rémálom premierjére az austuni Fantastic Fest-en került sor. Szerző: csd

A filmet Roman Polanski Iszonyat, Rosemary gyermeke és A lakó című rendezése inspirálta.Szerző: csd