N/A

Képek
Videók

2022.03.06 Yosihiro

3. évad 1. rész Jelzőfüst

Elérkezett hát az új évad és máris felborulnak a dolgok. Valahogy akciódúsabbnak vélem ezt a részt a többitől főleg, hogy megjelenik egy új személy, Kenny. Ő biztosan nem lesz rossz hatással ennek a sorozatnak a nívójára. Máris egy csattanós belépővel jelentkezik. Hőseink számkivetettek lesznek, és így kell megoldaniuk a rejtélyt az óriásokkal kapcsolatban. Szerintem a bevezető monológ és zenei is tükrözi a megújulást és érezhető az anime képkockáin is, hogy egy felújítás is történt. A középpontban még mindig Eren és Historia áll és láthatjuk Reiss királyt is Historia apukáját. Tehát mindent figyelembe véve a történet felpörög és újabb küldetések várnak hőseinkre. Az érzelmek terén pedig biztosan majd kapunk új impulzusokat és némi erotikus megnyilvánulást is belecsempésztek ami talán nem volt valami bizalomgerjesztő mert ez a sorozat épp nem erről szól. Eren monológja az elején sokat mondó és előrevetíti mi is fog történni. Ebben az évadban is tizenkét rész van. csak ajánlani tudom remek évadindító részt kaptunk. Üdv Yosi