12 Rounds 3: Lockdown

Egy rendőrtiszt visszatér a kötelékbe, miután felépült a lövés okozta sérüléséből. Azonban kénytelen azzal szembesülni, hogy kollégái közt elterjedt a korruptság. A piszkos zsaruk mindent megtesznek, hogy eltüntessék maguk után a bizonyítékokat.

(hp)

Forgatókönyvíró: Nathan Brookes, Bobby Lee Darby
Premier: 2015.09.11.
Lochlyn Munro

2017.03.29 pepetherock

Talán túlértékelem egy kissé, de nekem nagyon bejött. Tudtam mire számítsak és meg is kaptam a filmtől, engem nagyon kikapcsolt, így az akciófilmek szerelmeseinek csakis ajánlani tudom. Nagyon brutális!

2015.09.26 hsanya182

Nem egy nagy durranás a film, a korrupt zsarus alapsztory jó, de elég életszerűtlen a megvalósítás. Aki még nem látott akciófilmet annak lehet tecceni fog, de aki már végigjárta a ranglétrát annak ez kevés. Egyszer átvészelhető, meg lehet nézni, nem olyan haláli unalmas :)

2015.10.06 Vuk

Nekem már valahogy az első két rész sem jött be igazán, de adtam egy esélyt a harmadiknak és azt kell, hogy mondjam, hogy sokkal jobbra sikeredett, bár még így is kissé csalódott vagyok. A sztori nincs túlbonyolítva, ellenben kapunk egy akciójelenete... Több

(2019. 04. 18.)
Megtekintés: Reggel általában keserű szájízzel ébred az ember. Ha elalvás előtt ezt nézed, azzal is fogsz elaludni. Több