Hitman - A bérgyilkos

Hitman - A bérgyilkos

Hitman

A titokzatos 47-es (Timothy Olyphant) egy profi bérgyilkos, aki olyan szervezetnek dolgozik, amely felette áll a politikának. Megbízásai során keresztül-kasul bejárja Kelet-Európát, nyomában az Interpollal és az orosz hadsereggel. Az összeesküvés, amelynek kulcsfigurája, nem érdekli, csak a dolgát… Több

Rendező: Xavier Gens
Író: Skip Woods
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország
Premier (HU): 2007.11.22. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.12.26 kabel

Átlagos, mint majdnem minden videójáték-film

Nem igazán tudnék mit írni a filmről, mert nagyon egyszerű a felépítése, egysíkúak a karakterei, és direkt nem hiteles a színészkedés. Sajnos még igazán izgalmas, a Hitmanből inspirált jelenetek sincsenek benne, úgyhogy bizonytalan vagyok, egyáltalán mért készült a film.A női főszereplő kényelmetlenül rosszul játssza a szerepét, de az unalmasan sztoikus főszereplőnk mellett annyira fel sem tűnik. Egy picivel több kreativitást várnék egy ilyen filmtől.

2019.02.08 mamiéstöti2

Nagyon pörgős és izgalmas film, melynek a története is teljesen lekötött. Kiváló szereposztás és történettel fűszerezve.

2022.03.14 uniterra

Túl sok volt a piff-puff látnivalóból, megülte a gyomrom, s egy idő után untam is. Nem kétlem, vannak emberek, akiknek ez tetszik.

2018.03.30 NFG

Számomra teljesen új az élmény! Úgy gondolom, elég véresre és brutálisra sikerült! Humor nincs is benne! Aki pedig szereti ezeket a nyers akciófilmeket, annak tetszeni fog!

2021.02.07 Érdeklődő

Pörgős

Szeretem az ehhez hasonló, izgalmas akciófilmeket. A történet nem nyűgözött le igazán, de a harci jelenetek igencsak meggyőzőek voltak. Egy esti kikapcsolódásnak tökéletes időtöltés.

A filmben utalás történik a videójátékra, mikor a két gyerek játszik vele.Szerző: HE7EDIK

A filmet a népszerű videójáték alapján készítették el.Szerző: HE7EDIK

A film alapjául a nagysikerű Hitman videojátékok szolgálnak. Szerző: SódóGA