Hitman - A bérgyilkos (2007)

Hitman

kabel   2022. 12. 26.

Átlagos, mint majdnem minden videójáték-film

Nem igazán tudnék mit írni a filmről, mert nagyon egyszerű a felépítése, egysíkúak a karakterei, és direkt nem hiteles a színészkedés. Sajnos még igazán izgalmas, a Hitmanből inspirált jelenetek sincsenek benne, úgyhogy bizonytalan vagyok, egyáltalán mért készült a film.A női főszereplő kényelmetlenül rosszul játssza a szerepét, de az unalmasan sztoikus főszereplőnk mellett annyira fel sem tűnik. Egy picivel több kreativitást várnék egy ilyen filmtől.

mamiéstöti2   2019. 02. 08.

Nagyon pörgős és izgalmas film, melynek a története is teljesen lekötött. Kiváló szereposztás és történettel fűszerezve.

uniterra   2022. 03. 14.

Túl sok volt a piff-puff látnivalóból, megülte a gyomrom, s egy idő után untam is. Nem kétlem, vannak emberek, akiknek ez tetszik.

NFG   2018. 03. 30.

Számomra teljesen új az élmény! Úgy gondolom, elég véresre és brutálisra sikerült! Humor nincs is benne! Aki pedig szereti ezeket a nyers akciófilmeket, annak tetszeni fog!

Érdeklődő   2021. 02. 07.

Pörgős

Szeretem az ehhez hasonló, izgalmas akciófilmeket. A történet nem nyűgözött le igazán, de a harci jelenetek igencsak meggyőzőek voltak. Egy esti kikapcsolódásnak tökéletes időtöltés.

D. Wolfe   2016. 04. 24.

Semmi extra, de még így is magasan az egyik legszínvonalasabb játékadaptáció, ami valaha készült. A játék hangulatát egészen jól visszaadja és az akciók is kétségtelenül remekek. Azért Olga Kurylenko jelenléte is sokat dob az összképen. :)

Megamovie   2016. 02. 20.

A rejtélyes 47 es ügynök a legveszélyesebb fegyver amely a kormányok és a politika felett áll.Miközben bejárja az egész Kelet-Európai térséget nyomában lohol az Interpol az orosz hadsereggel karöltve .Nagyszerű akciófilm amelynek története és pörgős akciói végig lekötik az ember figyelmét.

A filmben utalás történik a videójátékra, mikor a két gyerek játszik vele.

(HE7EDIK)

A filmet a népszerű videójáték alapján készítették el.

(HE7EDIK)

A film alapjául a nagysikerű Hitman videojátékok szolgálnak.

(SódóGA)

Timothy Olyphant a szerep kedvéért harcművészetet leckéket vett.

(SódóGA)

A 47-es ügynök egy Audi SS-t vezet.