Szupercella 3: Az ördögverem (2019)

Escape Plan: The Extractors

Attila Herke Nézhetetlen  2019. 07. 19.

Most már botrányos és még folytatják.

Attila G.   2019. 07. 18.
Mi benne a szuper?

HOZZÁSZÓLÁSOM CSELEKMÉNYMEGJELENÍTÉST TARTALMAZHAT! Kezdeném ott, hogy az első részt tévében volt szerencsém látni. Ha egy mozizósabb korszakomban készült volna és került volna a hazai mozikba, akkor valószínűleg beültem volna rá, mert, ha egy Sylvester Stallonét összeeresztenek egy Arnold Schwarzeneggerrel, arra ideális esetben azt mondja az ember, hogy az már valami. Teszem hozzá, én az Expendables filmekkel valahogy nem tudok mit kezdeni. Részben azért, mert hiába tűzdelték tele akciósztárokkal, szerintem méltatlanul kihagytak valakit az egész projektből. Másrészt ennek első részét is először tévében volt szerencsém látni, és egy idő után simán elaludtam rajta; a többi részébe csak belené... több»

HETEDIK Nézhetetlen  2019. 07. 01.

Komolyan nem értem Sly minek erőlteti ezt a szupercellás marhaságot. Az első rész egy jó kis börtönös akciófilm volt remek szereplőgárdával, nem is értettem minek folytatták annó. De ha már elkészült, megtekintettem és hát sok köszönet nem volt benne. Ez meg itt, ez már tényleg a zs kategória, DVD-re gyártott hulladék, Stallone meg Bautista haknizik benne pár percet, a többi pedig végtelen üresjárat névtelen senkikkel. Sly nem régen azt nyilatkozta, a Szupercella 2 a legrosszabb filmje. Erre vajon mit fog mondani?

scroll35   2019. 07. 08.

Oké, tegyük tisztába itt a dolgokat, a Szupercella 3 nem jó film, de arra, hogy DVD-re készült, nem is mondanám éppenséggel rossznak. Nagyon régivágású akciófilm, ami nem érdemli meg a mozivásznat, de az időt remekül el lehet vele ütni, Stallone-t pedig bármeddig el tudom nézni bármiben. Jó kis közepes oldschool film, és pont.

Alphik   2019. 06. 30.

Oké, hát én már azt sem igazán értettem, miért készült el a második rész. Bár az ördögverem "valamivel" jobb az előzőnél, egyszerűen nem tud egy igazán igényes akciófilm lenni. Semmi újat nem hoz a műfajban, a kiszámítható akciójeleneteknél pedig már csak a maga a komplett sztori a gyengébb.

Devon Sawa
Lydia Hull
Devon Sawa
Dave Bautista
Dave Bautista
Sylvester Stallone

Sly tehát még a Rambo V – Utolsó vér előtt gyorsan túlesett egy újabb VOD-gagyin, ami a imidzsének nyilván nem árt, de aligha volt szüksége rá. Nekünk meg pláne. több»

A film egy, az első részben felvázolt, alapjában jónak induló ötlet haláltusája. Azok számára, akiket nem zavarnak a következetlenségek, és szívesen megnéznének egy néha elviselhető verekedésekkel tarkított középiskolai színjátékot, a mozi egynek jó lesz. több»

A Szupercella 3-at sem fogja Sly a legjobb alkotásai közt emlegetni, de egy verekedős, csihipuhi film kedvelő nézőnek adhat másfél óra kikapcsolódást. több»

A film 40 225 926 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 26 901 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Szupercella 3: Az ördögverem forgatása Mansfieldben, Ohio államban zajlott, ugyanott, ahol Az elnök különgépe és A remény rabjai című filmeket is forgatták.

A film eredetileg Escape Plan 3: Devil's Station (ez alapján kapta a film végső magyar címét) címmel került volna bemutatásra, de az alkotók 2018. októberében Escape Plan: The Extractors-ra keresztelték át a produkciót.

A Szupercella 3: Az ördögverem forgatása 2017. szeptemberében zajlott, és mindössze néhány hetet vett igénybe.