Szupercella 3: Az ördögverem (2019)

Escape Plan: The Extractors

NGN   2019. 12. 22.

Ne legyen több folytatása a filmnek, vagy ha lesz is Stallone maradjon ki ebből az egészből, mert ez már egy vicc az első részhez képest.

Attila G.   2019. 07. 18.

Mi benne a szuper?

HOZZÁSZÓLÁSOM CSELEKMÉNYMEGJELENÍTÉST TARTALMAZHAT! Kezdeném ott, hogy az első részt tévében volt szerencsém látni. Ha egy mozizósabb korszakomban készült volna és került volna a hazai mozikba, akkor valószínűleg beültem volna rá, mert, ha egy Sylves... teljes kritika»

HETEDIK Nézhetetlen  2019. 07. 01.

Komolyan nem értem Sly minek erőlteti ezt a szupercellás marhaságot. Az első rész egy jó kis börtönös akciófilm volt remek szereplőgárdával, nem is értettem minek folytatták annó. De ha már elkészült, megtekintettem és hát sok köszönet nem volt benne... több»

Attila Herke Nézhetetlen  2019. 07. 19.

Most már botrányos és még folytatják.

Jackynee   2019. 11. 24.

Ezek a folytatások, teljesen érdektelenek. Először azt hittem rossz filmet nézek, mert sehova nem tudtam tenni az elején, a majdnem 10 perces montázs videót a városról, épületekről, emberekről a parkban, mintha valami romantikus vígjáték eleje lett v... több»

Stanbacsi Nézhetetlen  2019. 12. 15.

Ha láttad az első kettőt, akkor megnézheted. De csak ha nagyon unatkozol... Nem sok értelme van az biztos.

vojtech   2019. 12. 02.

ZS kategória

Ez a film egyszerűen hihetetlenűl SZ*R, már a film elején nagyon gyanus volt a sok ismeretlen film stúdió, sok is volt belőle és a logójuk is nagyon gagyi volt. Direkt 1080p-ben töltöttem le, de maga a film felvétel sz@r minőségű, így hiába töltöttem le jó minőségben a film akkor is nagyon gagyi minőségű lett. Szőrnyű jeleneteket vágtak be, a börtönt felülről drónozták este és ezt sokszor bevágták, pedig nagyon gagyira sikerült, annyira túl húzott a kép, hogy sírni tudtam volna minden egyes alkalommal mikor bevágták. A költségvetés vicces, kibéreltek egy régi börtönt, bár lehet nem is kellett fizetniük érte! Komolyan nem is értem, ilyen színészek, hogyan vállalhatnak el egy ilyen kategóriájú filmet, a harmadik résznek semmi köze az első kettőhöz, komolyan egyes vloggerek szebb vágóképeket készítenek, de amatőr filmkészítők jobb minőséget produkálnak iphonnal.

Devon Sawa
Lydia Hull
Devon Sawa
Dave Bautista
Dave Bautista
Sylvester Stallone

A film 40 225 926 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 26 901 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Szupercella 3: Az ördögverem forgatása Mansfieldben, Ohio államban zajlott, ugyanott, ahol Az elnök különgépe és A remény rabjai című filmeket is forgatták.

A film eredetileg Escape Plan 3: Devil's Station (ez alapján kapta a film végső magyar címét) címmel került volna bemutatásra, de az alkotók 2018. októberében Escape Plan: The Extractors-ra keresztelték át a produkciót.

A Szupercella 3: Az ördögverem forgatása 2017. szeptemberében zajlott, és mindössze néhány hetet vett igénybe.

A film producerei olyan színészt kerestek, akinek van tapasztalata a vegyes harcművészet terén. Így esett a választásuk A galaxis őrzői sztárjára, Dave Bautistara.

Sylvester Stallone már 2017. áprilisában, a második rész forgatásakor bejelentette, hogy elkészül a harmadik, Szupercella 3: Az ördögverem címre keresztelt film.

A Szupercella 2-höz hasonlóan Az ördögverem sem kapott országos mozipremiert, és egyenesen DVD-re jelent meg, illetve vált elérhető a streaming szolgáltatók kínálatában.

Sly tehát még a Rambo V – Utolsó vér előtt gyorsan túlesett egy újabb VOD-gagyin, ami a imidzsének nyilván nem árt, de aligha volt szüksége rá. Nekünk meg pláne. több»

A film egy, az első részben felvázolt, alapjában jónak induló ötlet haláltusája. Azok számára, akiket nem zavarnak a következetlenségek, és szívesen megnéznének egy néha elviselhető verekedésekkel tarkított középiskolai színjátékot, a mozi egynek jó lesz. több»

A Szupercella 3-at sem fogja Sly a legjobb alkotásai közt emlegetni, de egy verekedős, csihipuhi film kedvelő nézőnek adhat másfél óra kikapcsolódást. több»