N/A

Shingeki no kyojin - Primal Desires: Battle of Trost District, Part 9
Videók

2022.02.02 Yosihiro

1. évad 13. rész - Küzdelem Trostért 9. rész

Eren magához tér, és a súlyos sziklát a helyére viszi. Közben a társai, Mikasa és Armin a segítségére vannak. Az elit csapat többi tagja harcol, de sokan az életüket is feláldozzák Eren küldetése miatt. A küldetés sikerrel jár, ezt sárga jelzőfénnyel jelzik Pixis kapitánynak. Így az emberiség győzelemmel vette ezt a harcot, ami az első volt az óriásokkal vívott harcban. A Rózsa falon belül a maradék óriást semlegesítik, és utána elkezdik megtisztítani a várost a halottaktól, hogy ne legyen járvány. Eközben Erent egy cellába zárják, és mikor magához tér, azt kérdezik tőle, mik a szándékai. Tudják, hogy édesapja az óriások ellen készített kutatást, amit a pincéjükben őriz, és a kulcs, amit Erennek adott, választ adhat sok mindenre. Ebben a részben már több dinamika és történés van. Főleg a győzelmet emeli ki a rész, és az az utáni következményeket már csak tárgyszerűen ismerteti. Az elején viszont kicsit hosszabb a bevezető, mint azt megszokhattuk, de így sem volt rossz az összhatás. Remélem, a folytatás a felderítőket és az Erenék pincéjéhez való eljutást fogja taglalni. Csak ajánlani tudom, remek kikapcsolódás. Üdv, Yosi