N/A

Képek
Videók

2022.04.13 Yosihiro

4. évad 23. rész Napnyugta

A végkifejlet még várat magára, de az események azért történnek. Ebben a részben Annie életéről tudunk meg többet, és azt is, hogyan lett harcos és hogyan került a nevelőszüleihez, akiket most rendes szüleinek tekint. Hitch segít neki megszökni, és az, hogy mi következik, ebből az majd kiderül. Floch teljesen hatalmába kerítette a jeagerista álom, és elkezed önkényesen "uralkodni" és igazságot osztani, még a gyilkolástól sem riad vissza. Szeretné, ha Jean is visszatérne régi önmagához. Másik érdekes jelenet Mikasa és Armin beszélgetése, ahol Armin, aki okos és talpraesett, de most valahogy nem tud mit kezdeni ezzel a kialakult káosszal. Mikasa is tőle kér tanácsot, de nem kap rá érdemi választ. Azt észreveszi Mikasa, hogy a sála eltűnt, amit Erentől kapott. Connie pedig száguld Falcóval, hogy édesanyját megmentse az óriás testéből. A csattanó a végére, amit már vártam, hogy Hangie és Levi parancsnok visszatértek a képbe, aminek nagyon örültem. :) Kíváncsian várom a folytatást, és remélem, megmentik a világot. :) Üdv, Yosi