N/A

Képek
Videók

2022.03.02 Yosihiro

2. évad 4. rész Katona

Aki nem látta ezt a részt, az szerintem egy nagyon fontos dologról maradt le. A várba húzódott Felderítők és kadétjaik iszonyú este elé néznek. Most először kell harcolniuk az óriásokkal, és csak egymásra számíthatnak. Ezt a kis csapatot külön ki is tudom emelni: Lynne, Henning, Gerger, Nanaba és Reiner felderítők, és a kadétok Bertold, Krista, Connie, Ymir. Szóval ők vannak középpontban ebben a részben. Kapunk itt akciót és egy rövid szerelmi vallomást is. Az igazi erőt viszont a végsőkig küzdő katonák, Felderítők adják, akik minden tudásukat bevetik az óriásokkal vívott harcban, de ez sem elég. Ez a dráma pont a kadétokkal esik meg, és most csak magukra lesznek utalva. Ymir fellépése és személyisége mindig is különbözött a többiekétől, és így meg is kapjuk a végére, hogy miért. Hiszen átváltozik óriássá ő is. Ez a mozzanat ebben a sorozatban megmutatja, hogy nemcsak Eren van, aki át tud változni óriássá. Itt lesz majd érdekes a történet, hogy sikerül-e majd neki visszaváltozni emberré. Csak ajánlani tudom ezt a részt, remek kikapcsolódás. Üdv, Yosi