A Dicső 39

A Dicső 39

Glorious 39
Videók

Egy fiatalember a családja történetét kutatja napjaink Londonjában. Az emlékek között újra és újra felbukkan Anne neve. Anne Keyes csinos, fiatal színésznő volt 1939-ben, a magas rangú politikus, Alexander Keyes fogadott lánya. A családi otthonban él az apja, az anyja, Maud, Ralph, a kezdő diplomata bátyja és a társaságbeli nővére, Celia mellett. Anne szerelmes a Külügyi Hivatal tisztségviselőjébe, Lawrence-be. A nő tudomást szerez néhány ártatlannak tűnő összejövetelről. Amikor rádöbben, miről is van szó, veszélybe kerül az élete, ugyanis azokat, akik tudomást szereznek ezekről, megfenyegetik, vagy megölik.

Ország: Egyesült Királyság
Toby Regbo
Corin Redgrave
Julie Christie

2017.01.08 ollókéz

Egy ilyen parádés szereposztás alapján az ember nem is tudja, mit gondoljon először. De aztán látva a pocsék, kidolgozatlan karaktereket, amelyeket ezeknek a nagyszerű színészeknek el kellett játszania, hát elfogja a szomorúság. Na, kábé ilyen ez a f... Több

2016.06.03 dosty

Én igazából élveztem az egészet úgy, ahogy van, remek hangulatú film, csak éppenséggel a történet kapcsán fogott el valami hiányérzet, mintha az egészet alaposan megvágták volna.

Muriel Pavlow csak egy évvel idősebb a valóságban Lee-nel a filmben pedig legalább 10.Szerző: mamiéstöti2

Bill Nighy másodszor alakítja Juno Temple apját a filmben.Szerző: mamiéstöti2

A film 3,7 millió euróból készült el, ám mindössze csak 300 ezret hozott vissza. Szerző: Archívum

Juno Temple másodszor dolgozott együtt Bill Nighy-val,Eddie Redmayne-nel, David Tennanttal és Toby Regboval. Szerző: Archívum

A film forgatása Norfolkban zajlott, ahol a történet is játszódik. Szerző: Archívum