july   2015. 05. 11.

Pozitívan csalódtam a filmben, nem megy el agyzsibbasztóan robotos irányba, a történet is élvezhető, jók a látványelemek. Hibái ellenére szerettem a filmet.

S.Marika   2015. 02. 11.

Ez a film jó volt. Nem elsőrangú, de nem is a rossz kategória. A történet és a kivitelezés is tetszett, nem tudom koppintották-e. Egyébként nagyon is jól néz ki. Lehet, hogy a CGI nem tökéletes, de nincs is belőle túl sok, ami van, az bőven viselhető. És gondoljatok bele, hogy ha kivesszük a fantasy-t, a sci-fi-t, az akciót, a thriller-t és a horrort (marad pl. vígjáték, romantikus, dráma, életrajzi) akkor a filmek jó részében nincs is CGI. Tim játéka pedig kiemelten tetszett. Nem is túl robotias és nem is túl emberi. Tökéletes.