Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Totál gáz

(À fond)

Lonka  2017. 07. 31.

Engem az ilyen filmek nem tudnak szórakoztatni, úgyhogy igyekszem minél hamarabb elfelejteni. Nulla színészi teljesítmény, béna történet.

Rajkó  2017. 04. 21.

Ez a fajta vígjáték nekem sosem jött be, a család vakáción és rengeteg gubanc-séma ma már annyira unalmassá és kiüresedetté vált, hogy nem is értem, kinek jut eszébe ma még ilyeneket készíteni. Rettenetesen kiszámítható volt az egész film. Egyszer ugyan meg lehet nézni, de felesleges, nem fog tartalmas szórakozást nyújtani.

penzesisti  2017. 08. 07.

Tele üres, poénosnak szánt, unalmas párbeszédek, jelenettel. Nulla színészi játékkal, üresjáratokkal, évezhetetlen sztorival. Láttam már jó francia filmet, de sajnos ritka. Ez sem az...

despy  2017. 03. 02.

A film első háromnegyed órája még eltelt, és komolyan voltak poénok, amin tudtam nevetni, de aztán már csak szenvedés volt az egész. A karakterek nekem kissé idétlenek és idegesítőek voltak. A film sokkalta inkább hasonlít egy régi, rosszabb börleszkre.

Josephine Callies
Jérôme Commandeur
Stylane Lecaille
Nicolas Benamou
VOX.hu - Totál gáz
A tucat francia vígjátékok szupersztrádájának felhajtóján most a Féktelenül családi autós változatában lehet helyet foglalni – de csak saját felelősségre! 30/100

A légi jelenetekhez az alkotók kénytelenek voltak beszerezni egy francia helikoptert.

Az alkotóknak hosszas tárgyalás után sikerült megegyezniük a macedón hatóságokkal, hogy tíz hétig forgathassanak az autópályán.

Julia szerepét eredetileg Valérie Bonneton alakította volna, azonban miután a forgatást áttették Macedóniába, már nem tudta vállalni a szereplést. A helyét egy kevésbé ismert színésznő, Caroline Vigneaux vette át.