Játssz egy Huawei MediaPad T3-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Totál gáz

(À fond)

Berto49  2018. 01. 03.

Nagyon olcsó poén, hogy a cím teljes egészében jelzi a film minőségét is, de ebben az esetben ez így igaz. A cselekmény minden perce elvesztegetett idő a nézők életéből. Ostoba, nevetségesnek szánt ötletek, amelyek képtelenek akár csak egyetlen mosoly féleséget előcsalogatni a szerencsétlen nevetésre vágyó közönségből. Papírmasé, közhelyekből összetákolt klisés figurák, unalmas párbeszédek tömegéből állt össze ez a vígjátéknak csúfolt fércmű.

MMcFly2015  2017. 12. 29.

Lelkesen ültem neki a filmnek, mert Nicolas Benamou filmjei (A felvigyázó, Elmentek otthonról, Alibi.com) az értékelései ellenére nálam elsőosztályú szórakozást nyújtottak. Hamar jött ezzel a Totál gázzal a fekete leves.. A film egészében egy minőségi - de h ne legyek túl nagyigényű - MŰKÖDŐ poén nincs. Az elején próbálkoztak, de annyira erőltetett és elcsépelt jelenetekkel, hogy nálam korán le tudta írni magát az egész. Kerekes József szinkronhangja borzasztó jelen esetben. Ennél jobban nem tudták volna még irritálóbbá tenni a főszereplőt. De valljuk be, a Féktelenül című filmnek nem lehet vígjáték változata, mert maga a téma nem engedi a humort. Megpróbálták, de ez lett az eredménye. Szerintem botrányos, és nagyon remélem az író/rendező további filmjeivel megmarad a ,,szokásos bandájánál", mert ez óriási baklövés volt. Én 2 részletbe tudtam végig nézni, részvétem akik moziba tekintették meg..

penzesisti  2017. 08. 07.

Tele üres, poénosnak szánt, unalmas párbeszédek, jelenettel. Nulla színészi játékkal, üresjáratokkal, évezhetetlen sztorival. Láttam már jó francia filmet, de sajnos ritka. Ez sem az...

Lonka  2017. 07. 31.

Engem az ilyen filmek nem tudnak szórakoztatni, úgyhogy igyekszem minél hamarabb elfelejteni. Nulla színészi teljesítmény, béna történet.

Rajkó  2017. 04. 21.

Ez a fajta vígjáték nekem sosem jött be, a család vakáción és rengeteg gubanc-séma ma már annyira unalmassá és kiüresedetté vált, hogy nem is értem, kinek jut eszébe ma még ilyeneket készíteni. Rettenetesen kiszámítható volt az egész film. Egyszer ugyan meg lehet nézni, de felesleges, nem fog tartalmas szórakozást nyújtani.

Josephine Callies
Jérôme Commandeur
Stylane Lecaille
Nicolas Benamou
VOX.hu - Totál gáz
A tucat francia vígjátékok szupersztrádájának felhajtóján most a Féktelenül családi autós változatában lehet helyet foglalni – de csak saját felelősségre! 30/100

A Tomot alakító José Garcia jelenleg a legnépszerűbb és legjobban fizetett színészek közé tartozik Franciaországban.

(Berto49)

A légi jelenetekhez az alkotók kénytelenek voltak beszerezni egy francia helikoptert.

Az alkotóknak hosszas tárgyalás után sikerült megegyezniük a macedón hatóságokkal, hogy tíz hétig forgathassanak az autópályán.