Berto49   2018. 01. 03.

Nagyon olcsó poén, hogy a cím teljes egészében jelzi a film minőségét is, de ebben az esetben ez így igaz. A cselekmény minden perce elvesztegetett idő a nézők életéből. Ostoba, nevetségesnek szánt ötletek, amelyek képtelenek akár csak egyetlen mosoly féleséget előcsalogatni a szerencsétlen nevetésre vágyó közönségből. Papírmasé, közhelyekből összetákolt klisés figurák, unalmas párbeszédek tömegéből állt össze ez a vígjátéknak csúfolt fércmű.

felicity   2018. 07. 05.

Kicsit jobbra számítottam, de azért így is fantasztikusra sikeredett. :)

Lonka   2017. 07. 31.

Engem az ilyen filmek nem tudnak szórakoztatni, úgyhogy igyekszem minél hamarabb elfelejteni. Nulla színészi teljesítmény, béna történet.

MMcFly2015   2017. 12. 29.

Lelkesen ültem neki a filmnek, mert Nicolas Benamou filmjei (A felvigyázó, Elmentek otthonról, Alibi.com) az értékelései ellenére nálam elsőosztályú szórakozást nyújtottak. Hamar jött ezzel a Totál gázzal a fekete leves.. A film egészében egy minőségi - de h ne legyek túl nagyigényű - MŰKÖDŐ poén nincs. Az elején próbálkoztak, de annyira erőltetett és elcsépelt jelenetekkel, hogy nálam korán le tudta írni magát az egész. Kerekes József szinkronhangja borzasztó jelen esetben. Ennél jobban nem tudták volna még irritálóbbá tenni a főszereplőt. De valljuk be, a Féktelenül című filmnek nem lehet vígjáték változata, mert maga a téma nem engedi a humort. Megpróbálták, de ez lett az eredménye. Szerintem botrányos, és nagyon remélem az író/rendező további filmjeivel megmarad a ,,szokásos bandájánál", mert ez óriási baklövés volt. Én 2 részletbe tudtam végig nézni, részvétem akik moziba tekintették meg..

penzesisti   2017. 08. 07.

Tele üres, poénosnak szánt, unalmas párbeszédek, jelenettel. Nulla színészi játékkal, üresjáratokkal, évezhetetlen sztorival. Láttam már jó francia filmet, de sajnos ritka. Ez sem az...

Josephine Callies
Jérôme Commandeur
Stylane Lecaille
Nicolas Benamou
José Garcia

A tucat francia vígjátékok szupersztrádájának felhajtóján most a Féktelenül családi autós változatában lehet helyet foglalni – de csak saját felelősségre! 30/100 több»

A Tomot alakító José Garcia jelenleg a legnépszerűbb és legjobban fizetett színészek közé tartozik Franciaországban.

(Berto49 )

A légi jelenetekhez az alkotók kénytelenek voltak beszerezni egy francia helikoptert.

Az alkotóknak hosszas tárgyalás után sikerült megegyezniük a macedón hatóságokkal, hogy tíz hétig forgathassanak az autópályán.