
Vélemények (4)
Kellemes csalódás volt számomra. Nem gondoltam, hogy ilyen jó film. A sztoriból kihoztak mindent, ami ebbe a keretbe belefér. Néztem volna tovább, hogy alakul az életük. Esetleg egy második részben?
Jó kis film, nálam egy négyes alá. Pont annyira hosszú, amennyit egy ilyen történet igényel, nincs elnyújtva. Az utolsó félórára kezdenek igazán felpörögni az események.
Habár a sztori nem ígért sokat, de a kidolgozása és az operatőri precizitás miatt nem bántam meg, hogy ezt a filmet választottam. Érdemes megnézni, sokáig megmaradnak az emberben utána az egyes jelenetek képkockái.