Fekete vidék (1991)

Boyz n the Hood

Fekete vidék
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

VK   2017. 05. 17.

Átlagos kriminek mondanám, nem adott újdonságot. A színészek alakítása közepes. Egyszer nézhető kategória, semmi extra. Kissé sablonos film. Ne várjatok sokat tőle!

anita9215   2016. 05. 08.

Ezt durva módon elszúrták. Lehetett volna jobb is de max egyszer átszenvedtem a perceket és ennyi. Teljes kudarc lett ez a film nem tudok rá jobb kifejezést írni, mint ezt. Ráfért volna valami pörgés, de semmi. Igazán gyenge alakítás volt ez a szereplőktől is és így nem jött át a film. Teljes a bukta.

tiszaizsofi   2016. 10. 13.

Reálisan mutatja be az amerikai gettok valódi világát ezért is tetszett annyira . Nem beszél mellé, nincsenek üresjáratok és nagyon hiteles a történet. Végre egy film ami sallangoktól mentes.

kernernoemi   2016. 10. 22.

Őszinte, szókimondó és hiteles film, jó színészekkel és karakterekkel, nagyszerű dramaturgiával és kiváló jelenetekkel. Abszolút évezhető, leköti a figyelmet, izgalmas, mindenkinek ajánlom.

Peeves112   2015. 08. 07.

Többet vártam tőle. Amikor beharangozták izgalmasnak tűnt. Sajnos a hozzá fűzött reményeimet korántsem váltotta be így ez egy bukta lett. Az érdeklődésem az első fél óra után teljesen elapadt.

A forgatás 1990. október 1. és 1990. november 28. közt zajlott.

Az amerikai mozikban 57,504,069 $-t keresett. A film 6M $-ból készült el.

Doughby autója egy 1963-as Chevy Impala.