Fekete vidék (1991)

Boyz n the Hood

Fekete vidék

anita9215   2016. 05. 08.

Ezt durva módon elszúrták. Lehetett volna jobb is de max egyszer átszenvedtem a perceket és ennyi. Teljes kudarc lett ez a film nem tudok rá jobb kifejezést írni, mint ezt. Ráfért volna valami pörgés, de semmi. Igazán gyenge alakítás volt ez a szereplőktől is és így nem jött át a film. Teljes a bukta.

tiszaizsofi   2016. 10. 13.

Reálisan mutatja be az amerikai gettok valódi világát ezért is tetszett annyira . Nem beszél mellé, nincsenek üresjáratok és nagyon hiteles a történet. Végre egy film ami sallangoktól mentes.

kernernoemi   2016. 10. 22.

Őszinte, szókimondó és hiteles film, jó színészekkel és karakterekkel, nagyszerű dramaturgiával és kiváló jelenetekkel. Abszolút évezhető, leköti a figyelmet, izgalmas, mindenkinek ajánlom.

VK   2017. 05. 17.

Átlagos kriminek mondanám, nem adott újdonságot. A színészek alakítása közepes. Egyszer nézhető kategória, semmi extra. Kissé sablonos film. Ne várjatok sokat tőle!

Peeves112   2015. 08. 07.

Többet vártam tőle. Amikor beharangozták izgalmasnak tűnt. Sajnos a hozzá fűzött reményeimet korántsem váltotta be így ez egy bukta lett. Az érdeklődésem az első fél óra után teljesen elapadt.

A forgatás 1990. október 1. és 1990. november 28. közt zajlott.

Az amerikai mozikban 57,504,069 $-t keresett. A film 6M $-ból készült el.

Doughby autója egy 1963-as Chevy Impala.