Fekete vidék

Boyz n the Hood

2023.12.18 Enikő

Alapmű, aki ezt a kultúrát, zenei világot kedveli. Ami különösen tetszett, hogy a hatásvadász zenék nem vonják el a figyelmét a cselekményről. Még anno kamaszként VHS-kazettán néztük valamelyik rapper haveromnál ámulattal.

2016.10.13 tiszaizsofi

Reálisan mutatja be az amerikai gettok valódi világát ezért is tetszett annyira . Nem beszél mellé, nincsenek üresjáratok és nagyon hiteles a történet. Végre egy film ami sallangoktól mentes.

2016.02.04 tamas84

Sok szempontból úttörő film, nem csak azért, mert az elsők között volt, ami hajlandó volt egy egészen őszinte és cseppet sem szépítgető módon bemutatni az amerikai gettók világát, amiről inkább senki nem akart tudni, de ráadásul ezt nem rasszista szt... Több

2017.05.17 VK

Átlagos kriminek mondanám, nem adott újdonságot. A színészek alakítása közepes. Egyszer nézhető kategória, semmi extra. Kissé sablonos film. Ne várjatok sokat tőle!

2016.10.22 kernernoemi

Őszinte, szókimondó és hiteles film, jó színészekkel és karakterekkel, nagyszerű dramaturgiával és kiváló jelenetekkel. Abszolút évezhető, leköti a figyelmet, izgalmas, mindenkinek ajánlom.

2016.05.08 anita9215

Ezt durva módon elszúrták. Lehetett volna jobb is de max egyszer átszenvedtem a perceket és ennyi. Teljes kudarc lett ez a film nem tudok rá jobb kifejezést írni, mint ezt. Ráfért volna valami pörgés, de semmi. Igazán gyenge alakítás volt ez a szereplőktől is és így nem jött át a film. Teljes a bukta.

2015.08.07 Peeves112

Többet vártam tőle. Amikor beharangozták izgalmasnak tűnt. Sajnos a hozzá fűzött reményeimet korántsem váltotta be így ez egy bukta lett. Az érdeklődésem az első fél óra után teljesen elapadt.

2016.04.25 Macko

Közepes, életszerű dráma reális alaptörténettel. Reális problémákat vet fel. Igazi dráma, ami érzelmekre is hat, de talán kissé vontatott. Ugyanakkor elgondolkoztató is.

2015.01.26 ferdi95

Az egyik legelgondolkoztatóbb film, leírja az igazi gondokat és a kétségbeesést is jól megjeleníti a film, felfokozott hangulat és a magatehetetlenség keveredik ebben a filmben. Mindenkinek csak ajánlani tudom

2016.05.13 ZiggityZag

Nagyon jó, tartalmas film, hihetetlen alakításokkal. Még sem Cuba Gooding, sem Ice Cube nem adta el magát az olcsó, már-már varieté szintű vígjátékoknak, és igazi színészi teljesítményt mutatnak egy nagyon mély drámai történetben, ami rendesen meg va... Több